בתי ספר לברמנים

מהו בית ספר לברמנים, מה לומדים בקורס ברמנים ועל עבודה בהמשך כברמן.

אם שמעתם על "זמן אמיתי", "בר מאסטר", "שואו בר" ו"ברטנדר", אתם כנראה בתחום חיי הלילה, בצורה כזו או אחרת. אולי אפילו אתם ברמנים ולמדתם באחד מבתיה"ס האלה בארץ. אלה מוסדות הלימוד שיעניקו לך את כל הידע הנדרש כדי לנהל את הקריירה שלך על הבר, בנושאים רבים ומגוונים. יכול להיות שאתם כבר עובדים בבר ואתם בטוחים שאתם יודעים כבר הכל, אבל אולי לא.

קחו בחשבון שכאשר אתם מגיעים למקום עבודה, לא תהיו היחידים. אולי לאחד מדורשי המשרה שהגיע ביחד אתכם תהיה תעודת הסמכה ולכם לא. ביננו, בעל תעודת ההסמכה, יכול להיות יותר אטרקטיבי, כלפי בעל המקום והוא יועדף עליכם. ככלל, כיום יש העדפה להכשרה מסודרת בתחומי העבודה הקשורים לתעשיית המזון והמשקאות ובקורס לברמנים, תוכלו לקבל בדיוק את מה שצריך. נוסף על כך, צריך לזכור שללמוד קורס בארץ ולקבל תעודת הסמכה, מאפשר למי שלומד, להוציא תעודה בינלאומית ולקבל כרטיס כניסה לעבודה בכל העולם.

בקורס ברמנים תוכלו ללמוד על אלכוהול: על הסוגים השונים, על מקורות והיסטוריה. ללמוד על ערבוב, ממה עשויים המשקאות ואיך להגיש. איך למזוג את ה"שוט" המושלם ועוד. לומדים איך לארגן את הבר, איך לתחזק אותו, על המכשירים השונים והדרך להפעיל אותם. בחלק מבתי הספר, תוכנית הלימודים כוללת גם ביקור ביקבים,  כדי לראות את תהליכי ייצור היינות השונים. וכל זה, בחברה צעירה או לפחות צעירה ברוחה, באנרגיות חיוביות ונעימות ובסביבה תומכת.

ללמוד בבי"ס לברמנים זו השקעה נמוכה עבור תמורה גבוהה. דרך מואצת לקריירה, עם הכנסה גבוהה. לעבוד כברמן זו עבודה בלוח זמנים נוח, למי שחיי הלילה נראים לו אטרקטיביים. עבודה מומלצת גם למי שמעדיף את העבודה המרגשת בסביבה שמחה, עם מוסיקה רועשת ברקע ועם חבר'ה שבאים לשמוח וליהנות. חישבו איך זה נראה, שאתם עומדים אחורי בר ומפליאים בלהטוטי בר (פליירינג) נועזים, שנחשבים כאמנות מסוגה לברמנים ומאוד מרשימה למראה. בלימודי פליירינג, תוכלו להתמקצע בלהטוטנות עם כוסות ובקבוקים, להנאת הלקוחות וזו דרך נוספת להכניס עוד טיפים לכיסכם.

לכן  אם אתם אחרי צבא ומוצאים את עצמכם תקועים בעבודה נוחה אבל שלא גורמת לכם הנאה, חישבו על שינוי כיוון ועבודה כברמן, אשר יכולה לספק לכם את הפריצה והשינוי שאתם זקוקים לו. יכול להיות שבתקופה הראשונה מאחורי הבר, לא תמצאו תחליף להכנסה המלאה שלכם, אבל זו דרך נפלאה לבצע שינוי במיקום ולכיוון יותר חופשי מבחינה כלכלית. הלימודים אינם יקרים, השעות גמישות והשכר טוב.

Printer

צור קשר