מה לומדים בקורס ברמנים

שוקלים להתחיל ללמוד בקורס ברמנים ולא יודעים מה מצפה לכם? הכנו את המאמר הזה עבורכם.

קורס ברמנים מעניק לכם למידה ותרגול שנעשים תוך כדי עמידה מאחורי בר אמיתי, כדי שתוכלו להתמקצע גם בכישורים וגם בתחושת בטחון, בכדי להתחיל את הקריירה שלכם כברמנים. הרעיון הוא ללמוד תוך כדי עשייה, כמו שלומדים עבודה חדשה. הקורסים בתחום, מתאימים לגברים ונשים ולא בכל בר, תתבקשו להציג תעודת הכשרה, ללא קשר לגיל, אך סביר להניח כי אם אתם מעוניינים לעבוד במקום רשמי יותר, תדרשו לתעודה ועוד יותר טוב עבורכם, אם תוכלו להציג תעודה בינלאומית, שגם תאפשר לכם לעבוד בכל העולם.

כאשר תגיעו לקורס עצמו, סביר להניח שגם אם יש לכם ידע מוקדם, זה לא יגרע מכם ללמוד את כל האינפורמציה החשובה הקיימת. ידע חשוב ונרחב על ערבוב משקאות, סוגי הבירות, יינות, משקאות האלכוהול הקלים, הקוקטיילים וכו'. למידה של שמות המשקאות, שיטות ההגשה השונות ואף היסטוריה ומקורות של משקאות רבים שאנו מכירים. הלימודים נעשים בקבוצה ועבודת התרגול נעשית באופן יחידני. כמה מהתחומים הנלמדים בקורס ברמנים לפניכם:

  • הקורס מציע לימודים עיוניים בסיסיים  בנושאים שונים, שיקדמו את התלמיד, לא פחות מאשר התרגול. בין היתר, תודעת שירות ותקשורת בינאישית, עבודה בתנאי לחץ, הפעלת המכונות הקיימות בבר, מקורות של משקאות שכולנו שמענו עליהם, תחזוקה של הבר, המשקאות על סוגיהם ועוד.
  • ערבוב משקאות והכנת קוקטיילים – לימוד של ערבוב משקאות, כולל לימוד של עשרות משקאות הבסיס וקוקטיילים מיוחדים. לאחר קבלת הדרכה, התלמידים בעצמם עוברים אל מעבר לבר, כדי לתרגל את הכנת המשקאות. זה החלק החשוב ביותר בלימוד ערבוב משקאות. גם צורת ההגשה והמזיגה הם חלק מתוכנית הלימוד וככל שתהיה לכם מיומנות גבוהה יותר, תהפכו למקצועיים יותר.
  • להטוטנות  – במסגרת קורס הברמנים, תלמדו גם את אמנות הלהטוטנות Flaring, אשר תשאיר את הלקוחות שלכם עם פה פעור. בדיוק ובאלגנטיות תלמדו להעיף בקבוקים, לבצע ג'גלינג עם קוביות קרח ישר אל תוך הכוס, לבצע קיפולי מפיות מיוחדים ואפילו טריקים עם כוסות זכוכית. בסופו של דבר אתם עובדים כדי להרוויח ולהטוטן מאחורי הבר, יכול להיות דרך נוספת להרוויח קצת יותר טיפים ממישהו שלא יודע למשוך תשומת לב. כל מה שיהווה עבורכם כרטיס כניסה לעולם חיי הלילה, מאחורי הבר.
Printer

צור קשר