מאמרים

עמוד מאמרים ראשי

אם אתה שופע בטחון, אוהב אנשים וחיי הלילה קוסמים לך, קורס ברמנים זו אחת האפשרויות הטובות בשבילך לקריירה חדשה. גם אם יש לך ידע כללי בערבוב משקאות ואתה יודע את המרכיבים של מספר קוקטיילים, אל תיגש להצעת עבודה ללא קורס. אתה זקוק להרבה יותר ידע ממה שאתה חושב. ידע מכניס כסף ואין ספק כי קבלת טיפים טובים, אינה קשורה רק לצבע העיניים של מי שעומד מאחורי הבר.

הקורסים מציעים למידה עיונית ותרגול מאחורי בר אמיתי, למידה של סוגי משקאות, ההתנהלות מאחורי הבר, אחזקה, שירותיות ואפילו ישנם קורסים, אשר יעניקו רזי מכירה ושיווק וגם יסייעו לתלמידים למצוא עבודה. תלמד להרשים את קהל הלקוחות על הבר, בלהטוטנות מרתקת, לדקלם את מקורם של הקוקטיילים וההיסטוריה שלהם, איך להגיש משקאות, לא רק עם חיוך רחב ואת כל זה תעשה, תוך שאתה נהנה מהמוסיקה והאווירה התוססת מסביב.

קיימים קורסים מסוגים שונים, לאורכי זמן שונים וחלקם גם מאפשרים לתלמיד לקבל תעודת הסמכה בינלאומית, אשר תאפשר גם עבודה בחו"ל. אין זה אומר שלא ניתן לעבוד מאחורי הבר בארץ ובעולם, ללא התעודה, אך במקומות המחשיבים את עצמם, בהם הלקוחות הם ברמה גבוהה, כמו בתי מלון או מסעדות, ירצו לראות את ההסמכה.

בית ספר לברמנים ברטנדר מכשיר מאות ואלפי תלמידים מכל הארץ בשנה. הצטרף גם אתה לברטנדר.

Printer

צור קשר